fbpx

Võta ühendust 5684 1753 | Asume Tehnika 10a, Kuressaare, Saaremaa

 

Asume Tehnika 10a, Kuressaare, Saaremaa

Mängumajad ja mänguväljakud

Valmis aiakaubad

Ehita lihtsalt, kiirelt ja soodsalt! Tooted koosnevad valmis elementidest ja mõõtu lõigatud detailidest ning on lihtsasti juhendi järgi kokkupandavad. Juhend ja kõik vajalikud osad, sealhulgas kruvid jm kinnitusvahendid on toodetega kaasas. Kokkupanekuks on vaja omalt poolt ainult akutrelli.  Valmis aiakaupade puitosad on immutatud vesialuselise puidukaitsevahendiga, et suurendada vastupidavust ilmastiku suhtes, mille tõttu sobivad need kasutamiseks välitingimustes.

NB! Puidust kaupu ei panda otse murule. See tähendab, et enne toote paigaldamist on vajalik ette valmistada aluspind. Aluspinnaks sobib hästi terrass, kivi (näiteks tänavakivi), killustik või muu taoline pind.

Liivakastid, mängumajad ja -väljakud

Mängumaja Karolina

Hind: 199€     Tootekood: 170507

Tore väike laste mängumaja. Majal on kaks akent (üks ruuduaken teine ilma ruutudeta) ja väike uks. Tootega on kaasas laudisest põrand. Tootega on kaasas OSB-plaadist/plaatidest katus, mille katmiseks on kaasas juba mõõtu lõigatud tükid bituumeniga, mis tuleb kinnitada liistudega katuse külge. Toote katusematerjal on musta värvi.

Mängumaja Tessa

Hind: 279€     Tootekood: 170508

Tore väike laste mängumaja rõduga. Majal on kaks akent (üks ruuduaken teine ilma ruutudeta), trepp ja väike uks. Tootega on kaasas laudisest põrand. Tootega on kaasas OSB-plaadist/plaatidest katus, mille katmiseks on kaasas juba mõõtu lõigatud tükid bituumeniga, mis tuleb kinnitada liistudega katuse külge. Toote katusematerjal on musta värvi.

Mängumaja Tamara

Hind: 579€     Tootekood: 173001

Tore ja mahukas naturaalsest männipuidust laste mängumaja. Majal on kaks akent, trepp, katusealune rõdu ja uks. Tootega on kaasas laudisest põrand. Tootega on kaasas OSB-plaadist/plaatidest katus, mille katmiseks on kaasas juba mõõtu lõigatud tükid bituumeniga, mis tuleb kinnitada liistudega katuse külge. Toote katusematerjal on musta värvi. Tähelepanu: toode ei ole immutatud! Toote kasutamiseks välistingimustes ning selle pikema eluea tagamiseks tuleks toode enne kasutusele võttu immutada ja soovitavalt ka värvida.

Mänguväljak Paula (koos aksessuaaridega)

Hind: 490€   Tootekood: 172801

Tore immutatud männipuidust mänguväljak. Müüme komplekti koos aksessuaaridega. Aksessuaarideks on roheline liumägi (2,5m) ja 2 kiiku (beebikiik + tavaline kiik). Tootega on kaasas laudisest katus.

Mänguväljak Captain (koos aksessuaaridega)

Hind: 615€   Tootekood: 172901

Suur ja tore immutatud männipuidust ronimisseinaga mänguväljak. Tootega on kaasas aksessuaarid: roheline liumägi (2,5m), 2 kiiku ja platikust ronimiskivid (5 tk). Tootega on kaasas laudisest katus.

Liivakast Mia

Hind: 89€   Tootekood: 160202

Tore väike immutatud männipuidust liivakast kaanega, mis avaneb kahele poole pinkideks. Tootega ei ole kaasas liiva. Soovitav on kasti alla paigaldada geokangas, et vältida umbrohu läbikasvamist.

Kuidas osta?

1. Võta ühendust. Tutvu toodete valikuga meie kodulehel või Facebook poes. Helista 5684 1753 või saada e-mail info@unihall.ee oma soovidega. Seejärel selgitame välja tarne- või järeletuleku aja. Soovi korral saad tulla ka kohapeale kaupa vaatama, helista meile 10-15 minutit ette.

2. Tasu kauba eest.  Klient teeb pakkumise alusel tasumise, peale mida vormistame tellimuse ning komplekteerime laos kaubad.

3. Kaup kätte. Lepime kliendiga kokku kauba transpordi või sellele järeletuleku aja!