Võta ühendust 5684 1753 | Asume Tehnika 10a, Kuressaare, Saaremaa

 

Asume Tehnika 10a, Kuressaare, Saaremaa

Õuekapid ja kuurid

Valmis aiakaubad

Ehita lihtsalt, kiirelt ja soodsalt! Tooted koosnevad valmis elementidest ja mõõtu lõigatud detailidest ning on lihtsasti juhendi järgi kokkupandavad. Juhend ja kõik vajalikud osad, sealhulgas kruvid jm kinnitusvahendid on toodetega kaasas. Kokkupanekuks on vaja omalt poolt ainult akutrelli.  Valmis aiakaupade puitosad on immutatud vesialuselise puidukaitsevahendiga, et suurendada vastupidavust ilmastiku suhtes, mille tõttu sobivad need kasutamiseks välitingimustes.

NB! Puidust kaupu ei panda otse murule. See tähendab, et enne toote paigaldamist on vajalik ette valmistada aluspind. Aluspinnaks sobib hästi terrass, kivi (näiteks tänavakivi), killustik või muu taoline pind.

Õuekapid ja kuurid

Kuur Locker S

Hind: 299€   Tootekood: 030101

Komplektne kuur immutatud männipuidust. Tootega on kaasas 2 riiulit (39 x 147cm) ja laudisest põrand. Toote fassaad on valmistatud 15mm paksusest materjalist. Tootega on kaasas OSB-plaadist/plaatidest katus, mille katmiseks on kaasas juba mõõtu lõigatud tükid bituumeniga, mis tuleb kinnitada liistudega katuse külge. Toote katusematerjal on musta värvi.

Kuur Villy M

Hind: 549€   Tootekood: 032102

Komplektne kuur varjualusega immutatud männipuidust. Tootega on kaasas laudisest põrand. Toote fassaad on valmistatud 15mm paksusest materjalist. Tootega on kaasas OSB-plaadist/plaatidest katus, mille katmiseks on kaasas juba mõõtu lõigatud tükid bituumeniga, mis tuleb kinnitada liistudega katuse külge. Toote katusematerjal on musta värvi.

Kuur Tommy M

Hind: 689€   Tootekood: 030301

Komplektne kahe uksega (ühe ukse mõõt 70 x 181cm) kuur immutatud männipuidust. Tootega on kaasas pleksiklaasist aken ja laudisest põrand. Toote fassaad on valmistatud 15mm paksusest materjalist. Tootega on kaasas OSB-plaadist/plaatidest katus, mille katmiseks on kaasas juba mõõtu lõigatud tükid bituumeniga, mis tuleb kinnitada liistudega katuse külge. Toote katusematerjal on musta värvi.

Kuur Tommy L

Hind: 990€   Tootekood:  030401

Komplektne kahe uksega (ühe ukse mõõt 70 x 181cm) kuur immutatud männipuidust. Tootega on kaasas pleksiklaasist aken ja laudisest põrand. Toote fassaad on valmistatud 15mm paksusest materjalist. Tootega on kaasas OSB-plaadist/plaatidest katus, mille katmiseks on kaasas juba mõõtu lõigatud tükid bituumeniga, mis tuleb kinnitada liistudega katuse külge. Toote katusematerjal on musta värvi.

Puukuur Venno S

Hind: 1549€   Tootekood: 20001

Naturaalsest AB kvaliteediga kuuse höövelmaterjalist valmistatud puukuur pindalaga 5m². Seinad on valmistatud 44mm materjalist. Tootega on kaasas uks. Tootega ei ole kaasas põrandat ega katusematerjali (klient saab ise lisada sobiva kandva katusematerjali näiteks pleki, lainepapi vms). Puukuur on toodetud Eestis.

Puukuur Venno M

Hind: 1699€   Tootekood: 20002

Naturaalsest AB kvaliteediga kuuse höövelmaterjalist valmistatud puukuur pindalaga 7,5m². Seinad on valmistatud 44mm materjalist. Tootega on kaasas uks. Tootega ei ole kaasas põrandat ega katusematerjali (klient saab ise lisada sobiva kandva katusematerjali näiteks pleki, lainepapi vms). Puukuur on toodetud Eestis.

Puukuur Venno L

Hind: 1949€   Tootekood: 20003

Naturaalsest AB kvaliteediga kuuse höövelmaterjalist valmistatud puukuur pindalaga 10,5m². Seinad on valmistatud 44mm materjalist. Tootega on kaasas uks. Tootega ei ole kaasas põrandat ega katusematerjali (klient saab ise lisada sobiva kandva katusematerjali näiteks pleki, lainepapi vms). Puukuur on toodetud Eestis.

Garaaž

Hind: 1699€   Tootekood: 031401

Garaaž kahe uksega (ühe ukse mõõt 120,5 x 188cm) garaaž immutatud männipuidust. Tootega on kaasas pleksiklaasist aken. Toote fassaad on valmistatud 15mm paksusest materjalist. Tootega on kaasas OSB-plaadist/plaatidest katus, mille katmiseks on kaasas juba mõõtu lõigatud tükid bituumeniga, mis tuleb kinnitada liistudega katuse külge. Toote katusematerjal on musta värvi. NB! Tootega ei ole kaasas põrandat.

Kuivkäimlad

Kuivkäimla Woody

Hind: 469€   Tootekood: 031302

Komplektne välikäimla immutatud männipuidust. Toodet saab kasutada kahel viisil: üks variant on katta kogu põrand tootega kaasas oleva laudipõrandaga ning asetada sinna spetsiaalselt põrandale asetamiseks mõeldud bio-kuivkäimla. Teine variant on kasutada tootega kaasas olevat puidust istumisalust, mille augu alla saab soovi korral klient lisada ise kuivkäimla sisekesta/sisepoti. Tootega on kaasas uks pleksiklaasist aknaga ja laudisest põrand. Toote fassaad on valmistatud 15mm paksusest materjalist. Tootega on kaasas OSB-plaadist/plaatidest katus, mille katmiseks on kaasas juba mõõtu lõigatud tükid bituumeniga, mis tuleb kinnitada liistudega katuse külge. Toote katusematerjal on musta värvi.

Kuidas osta?

1. Võta ühendust. Tutvu toodete valikuga meie kodulehel või Facebook poes. Helista 5684 1753 või saada e-mail info@unihall.ee oma soovidega. Seejärel selgitame välja tarne- või järeletuleku aja. Soovi korral saad tulla ka kohapeale kaupa vaatama, helista meile 10-15 minutit ette.

2. Tasu kauba eest.  Klient teeb pakkumise alusel tasumise, peale mida vormistame tellimuse ning komplekteerime laos kaubad.

3. Kaup kätte. Lepime kliendiga kokku kauba transpordi või sellele järeletuleku aja!