fbpx

Võta ühendust 5684 1753 | Asume Tehnika 10a, Kuressaare, Saaremaa

 

Asume Tehnika 10a, Kuressaare, Saaremaa

Varjualused ja aiamajad

Valmis aiakaubad

Ehita lihtsalt, kiirelt ja soodsalt! Tooted koosnevad valmis elementidest ja mõõtu lõigatud detailidest ning on lihtsasti juhendi järgi kokkupandavad. Juhend ja kõik vajalikud osad, sealhulgas kruvid jm kinnitusvahendid on toodetega kaasas. Kokkupanekuks on vaja omalt poolt ainult akutrelli.  Valmis aiakaupade puitosad on immutatud vesialuselise puidukaitsevahendiga, et suurendada vastupidavust ilmastiku suhtes, mille tõttu sobivad need kasutamiseks välitingimustes.

NB! Puidust kaupu ei panda otse murule. See tähendab, et enne toote paigaldamist on vajalik ette valmistada aluspind. Aluspinnaks sobib hästi terrass, kivi (näiteks tänavakivi), killustik või muu taoline pind.

Varjualused ja aiamajad

Varjualune Classic S

Hind: 295€     Tootekood: 052001

Klassikaline 4 teotuspostiga varjualune on valmistatud immutatud männipuidust. Sobib hästi lehtlaks. Tootel ei ole katusekallet. Juhul kui on soov lisada katusele kattematerjal (näiteks pleksiklaas), siis tasuks katusekalle ise tekitada lõigates mõned postid pisut lühemaks.

Varjualune Classic M

Hind: 355€     Tootekood: 051201

Klassikaline 4 teotuspostiga varjualune on valmistatud immutatud männipuidust. Sobib hästi lehtlaks. Tootel ei ole katusekallet. Juhul kui on soov lisada katusele kattematerjal (näiteks pleksiklaas), siis tasuks katusekalle ise tekitada lõigates mõned postid pisut lühemaks.

Varjualune Classic L  

Hind: 469€    Tootekood: 051301

Klassikaline 6 teotuspostiga varjualune on valmistatud immutatud männipuidust. Sobib hästi lehtlaks. Tootel ei ole katusekallet. Juhul kui on soov lisada katusele kattematerjal (näiteks pleksiklaas), siis tasuks katusekalle ise tekitada lõigates mõned postid pisut lühemaks.

Varjualune Moderna M

Hind: 669€     Tootekood: 010302

Toekas ja modernne immutatud männipuidust varjualune, mis oma mõõtmetelt sobib väiksema sõiduauto hoiustamiseks aga ka õueköögi, istumisnurga või muu varjulisema koha loomiseks oma aeda. Tootel on väike katusekalle pikema külje suunas.

Varjualune Moderna L

Hind: 1369€     Tootekood: 010401

Mahukas ja modernne immutatud männipuidust varjualune, mille all on võimalik hoiustada ka haagiselamut või suurem sõiduautot. Sobib hästi ka õueköögi, istumisnurga või muu varjulisema koha loomiseks oma aeda. Toode on kohandatud põhjamaises kliimas vastu pidamiseks (tihedad katuse reilingud ja paksud postid). Tootel on väike katusekalle lühema külje suunas.

Varjualune Trellis M

Hind: 1719€     Tootekood: 020801

Klassikaline stiiliga ja kelpkatusega immutatud männipuidust on sobilik varjulisema koha loomiseks oma aeda. Tootega on kaasas OSB-plaadist/plaatidest katus, mis on kaetud kärgkatusematerjaliga. Paigaldada on vaja vaid tootega kaasas olevad liitekohad. Toote standart katusematerjal on musta värvi.

Varjualune Trellis Arc M

Hind: 2190€     Tootekood: 020601

Romantilise stiiliga immutatud männipuidust nelinurkne varjualune, mille sõrestik- ja kaardetailid teevad selle hubaseks ning võimaldavad toestada ronitaimi. Tootega on kaasas OSB-plaadist/plaatidest katus, mis on kaetud kärgkatusematerjaliga. Paigaldada on vaja vaid tootega kaasas olevad liitekohad. Toote standart katusematerjal on musta värvi. Väike nipp- kui soovid varjualuse muuta suveks veelgi romantilisemaks istuta selle sõrestike ette näiteks elulõngad.

Varjualune Trellis L

Hind: 2390€     Tootekood: 020901

Mahukas klassikalise stiiliga immutatud männipuidust nelinurkne varjualune, mille sõrestikdetailid teevad selle hubaseks ning võimaldavad toestada ronitaimi. Tootega on kaasas OSB-plaadist/plaatidest katus, mis on kaetud kärgkatusematerjaliga. Paigaldada on vaja vaid tootega kaasas olevad liitekohad. Toote standart katusematerjal on musta värvi. Väike nipp- kui soovid varjualuse muuta suveks veelgi romantilisemaks istuta selle sõrestike ette näiteks elulõngad.

Küttepuude/pügikastide varjualune Uno M

Hind: 259€     Tootekood: 100901

Küttepuude/prügikastide varjualune immutatud männipuidust. Toote fassaad on valmistatud 15mm paksusest materjalist. Tootel on katusekalle ette. Tootega on kaasas laudisest katus.

Küttepuude/pügikastide varjualune Uno L

Hind: 799€     Tootekood: 100301

Mahukas küttepuude/prügikastide varjualune immutatud männipuidust. Toote fassaad on valmistatud 15mm paksusest materjalist. Tootel on katusekalle ette. Tootega on kaasas laudisest katus.

Küttepuude/pügikastide varjualune Cap

Hind: 359€     Tootekood: 100501

Kapiga (ukse laius 69,5cm) küttepuude/prügikastide varjualune immutatud männipuidust. Toote fassaad on valmistatud 15mm paksusest materjalist. Tootel on katusekalle ette. Tootega on kaasas OSB-plaadist/plaatidest katus, mille katmiseks on kaasas juba mõõtu lõigatud tükid bituumeniga, mis tuleb kinnitada liistudega katuse külge. Toote katusematerjal on musta värvi.

Koerakuut Doggy

Hind: 159€     Tootekood: 162004

Tore mahukas koerakuut immutatud männipuidust. Katus on avatav, et oleks lihtsam maja puhastada ja sisu vahetada.

Varjualune Lillo S

Hind: 1989€     Tootekood: 020203

Romantiline ja hubane klassikalise stiiliga kuusnurkne aiamaja sisseehitatud pingi ja lauaga. Immutatud männipuidust aiamaja kaunistavad kaarjad sõrestikdetailid. Tootega on kaasas laudisest põrand. Tootega on kaasas OSB-plaadist/plaatidest katus, mis on kaetud kärgkatusematerjaliga. Paigaldada on vaja vaid tootega kaasas olevad liitekohad. Toote standart katusematerjal on musta värvi.

Aiamaja Lillo M

Hind: 2499€     Tootekood: 020103

Romantiline ja ruumikas klassikalise stiiliga kuusnurkne aiamaja sisseehitatud pingi ja lauaga. Immutatud männipuidust aiamaja kaunistavad kaarjad sõrestikdetailid. Tootega on kaasas laudisest põrand. Tootega on kaasas OSB-plaadist/plaatidest katus, mis on kaetud kärgkatusematerjaliga. Paigaldada on vaja vaid tootega kaasas olevad liitekohad. Toote standart katusematerjal on musta värvi.

Aiamaja Lillo L

Hind: 2699€     Tootekood: 020301

Suur klassikalise stiiliga immutatud männipuidust kaheksanurkne aiamaja, mida kaunistavad kaarjad sõrestikdetailid. Tootega on kaasas OSB-plaadist/plaatidest katus, mis on kaetud kärgkatusematerjaliga. Paigaldada on vaja vaid tootega kaasas olevad liitekohad. Toote standart katusematerjal on musta värvi.

Aiamaja Mia

Hind: 3333€     Tootekood: 000001

Naturaalsest AB kvaliteediga kuuse höövelmaterjalist valmistatud armas väike aiamaja sisepinnaga 12,35m². Seinad on valmistatud 44mm ja katus 18mm materjalist. Tootega on kaasas põrandalauad (40x145mm materjalist), uksed ja aken. Tootega ei ole kaasas katusekattematerjali (klient saab ise lisada pleki- või kärgkatusematerjali).

Kuidas osta?

1. Võta ühendust. Tutvu toodete valikuga meie kodulehel või Facebook poes. Helista 5684 1753 või saada e-mail info@unihall.ee oma soovidega. Seejärel selgitame välja tarne- või järeletuleku aja. Soovi korral saad tulla ka kohapeale kaupa vaatama, helista meile 10-15 minutit ette.

2. Tasu kauba eest.  Klient teeb pakkumise alusel tasumise, peale mida vormistame tellimuse ning komplekteerime laos kaubad.

3. Kaup kätte. Lepime kliendiga kokku kauba transpordi või sellele järeletuleku aja!