fbpx

Võta ühendust 5684 1753 | Asume Tehnika 10a, Kuressaare, Saaremaa

 

Asume Tehnika 10a, Kuressaare, Saaremaa

Aiamööbel

Aiamööbel

Unihalli toodete valikus on kaks puidust aiamööbli sarja:

Klassik– mida iseloomustab lihtsus ja soodne hind. Need tooted on valmistatud rohelise immutusega töödeldud männipuidust.

LarixFURN– aiamööblisari, mida iseloomustab keskkonnasõbralikkus, pikk eluiga ning kaunis disain. Need tooted on valmistatud, heade looduslike omadustega Siberi lehisest ning need on toodetud Eestis. Tootmiseks on kasutatud looduslikke materjale nagu Siberi lehis, džuudist köied ja 100% linast riiet. Loe rohkem nende aiamööbli kohta nende kodulehelt.

Klassik aiamööblisari

Pink Classic

Hind: 119€     Tootekood: 060102

Tugev ja praktiline õuepink seljatoega on valmistatud immutatud männipuidust. (45x120mm materjalist). Toode sobitub hästi kokku tootega laud klassik (tootekood 061501).

Laud Classic

Hind: 139€     Tootekood: 061501

Tugev ja praktiline õuelaud on valmistatud immutatud männipuidust. (45x120mm materjalist). Toode sobitub hästi kokku tootega Pink klassik (tootekood 060102).

Pink Romantic

Hind: 179€     Tootekood: 060201

Romantilise stiiliga pink on valmistatud immutatud männipuidust.

Komplekt Picnic

Hind: 195€     Tootekood: 060501

Tugev ja praktiline aiamööblikomplekt on valmistatud immutatud männipuidust (45x120mm materjalist). Komplekt koosneb 2 pingist ja 1 lauast. Laud ja pingid on omavahel kokku ühendatud.

Pink lilleredel Trellis

Hind: 255€     Tootekood:  050801

Romantilise stiiliga immutatud männipuidust pink, mille sõrestikdetailid teevad selle hubaseks ning võimaldavad toestada ronitaimi. Klient võib tootele ise juurde lisada pleksiklaasist katuse.

LarixFURN aiamööblisari

X-table

Hind: 49€     Tootekood: LXTBL

X-table on nutikas kolm ühes toode, mida võib kasutada nii jalatoe, pingi kui ka väikse lauana. Toode on valmistatud Siberi lehisest, mille tõttu sobib see kasutamiseks nii toas kui õues. Toodet on võimalik lihtsasti kokku panna, et see võtaks hoiustades vähem ruumi. Siberi lehise loodusliku hea ilmastikukindla omaduse tõttu ei ole kasutatud tootmises immutusvahendeid. Toode sobib hästi kokku tootega Lazy chair (tootekood: LLAZY).

Lazy peapadi

Hind: 15€     Tootekood: LPILL

Lazy peapadi

Lazy peapadi on mõeldud kasutamiseks koos tootega Lazy chair (tootekood: LLAZY). Tootel on tagasihoidlik värvus, et sobida erinevate eksterjööride ja interjööridega. Tootel on lihtne ja kasutajasõbralik disain. Toote katteriie on 100% linane ning seda saab tooli külge kinnitada džuudist nööridega. Toote peal on valget värvi niidiga tikitud LarixFURN logo. Linane riie on nahasõbralik ja hingav. Katteriie on lihtsasti eemaldatav ja masinpestav. Padja sisu on tehtud vatiinist (100% polüester), mis tagab padjas hea õhuringluse ning on pehme.

Lazy chair tool

Hind: 85€     Tootekood: LLAZY

Ilusa ja nutika disainiga aiatool. 100% naturaalne toode, mis on tehtud vastupidavast Siberi lehisest ja džuudist köitest. Tooli nutikas disain võimaldab seda ühe liigutusega hoiustamiseks kokku voltida ning vahetada seljatoe kaldenurka. Siberi lehise loodusliku hea ilmastikukindla omaduse tõttu ei ole kasutatud tootmises immutusvahendeid. Toode sobib hästi kokku tootega Lazy pillow (LPILL) ja X-table (LXTBL).

Lazy chair tool + peapadi

Hind: 100€     Tootekood: SET-XS

SET XS 2-in-1 komplekt

Tore komplekt koosneb toodetest: Lazy chair tool (tootekood: LLAZY) ja Lazy peapadi (tootekood: LPILL). Komplekt on pakitud kokku ühte karpi.

Immutatud männipuidust

Immutatud männipuidust tooted on immutatud puidukaitsevahendiga Tanalith E, mille värvus on roheline ja selle tõttu on ka puitmaterjalist osad rohelise värvusega. Immutus teeb materjali vastupidavamaks ilmastikule. Immutatud puit on keskkonnale ja inimesele ohutu. Immutatud puitu võib värvida, seega võib ostja pärast toote soetamist, soovi korral toote puitosad üle värvida.

Siberi lehisest

Miks kasutab LarixFURN oma toodete valmistamiseks just Siberi lehist?

Kuna Siberi lehis on suurepäraste omadustega materjal. Lisaks on lehisel ilus puumuster, mis teeb sellest puuliigist valmistatud tooted ilusaks. Puit pärineb Siberi piirkonnast Venemaalt, kus sirguvatel puudel on eriti karmid kasvutingimused. Just selle tõttu kasvavad puud seal aeglaselt ning on sellest tulenevalt tugevad ja tihedad. Ilmastikukindlust lisavad veelgi lehise kõrge vaigu ja tõrvasisaldus, mille tõttu ei saa vesi puidu pinda sisse imenduda. Sellepärast ei ole võimalik ka Siberi lehisest puitmaterjale lihtsasti värvida. Värv lihtsalt ei imendu puidu sisse. Samuti ei ole mõtet ka puitu keemiliselt töödelda (näiteks immutada), sest puidu looduslik ilmastikukindlus on juba ilma töötlemata parem, kui näiteks immutatud kuusematerjalil.

Toodete piltidest

Tootepildid on illustreeriva tähendusega. Tegelik toote värv võib erineda pildil olevast, kuna valgus pildi tegemise ajal aga ka arvutiekraanid moonutavad värve. Lisaks on puit niiöelda “elus materjal” ning selle puumuster, loomulik värvus, immutusvahendi sisseimamusvõime jms on iga toote puhul unikaalne.

Kuidas osta?

1. Võta ühendust. Tutvu toodete valikuga meie kodulehel või Facebook poes. Helista 5684 1753 või saada e-mail info@unihall.ee oma soovidega. Seejärel selgitame välja tarne- või järeletuleku aja. Soovi korral saad tulla ka kohapeale kaupa vaatama, helista meile 10-15 minutit ette.

2. Tasu kauba eest.  Klient teeb pakkumise alusel tasumise, peale mida vormistame tellimuse ning komplekteerime laos kaubad.

3. Kaup kätte. Lepime kliendiga kokku kauba transpordi või sellele järeletuleku aja!