fbpx

Võta ühendust 5684 1753 | Asume Tehnika 10a, Kuressaare, Saaremaa

 

Asume Tehnika 10a, Kuressaare, Saaremaa

Aiamööbel

Aiamööbel

Unihalli toodete valikus on kaks puidust aiamööbli sarja:

Klassik– mida iseloomustab lihtsus ja soodne hind. Need tooted on valmistatud rohelise immutusega töödeldud männipuidust.

LarixFURN– aiamööblisari, mida iseloomustab keskkonnasõbralikkus, pikk eluiga ning kaunis disain. Need tooted on valmistatud, heade looduslike omadustega Siberi lehisest ning need on toodetud Eestis. Tootmiseks on kasutatud looduslikke materjale nagu Siberi lehis, džuudist köied ja 100% linast riiet. Loe rohkem nende aiamööbli kohta nende kodulehelt.

Klassik aiamööblisari

Pink Classic

Hind: 125€     Tootekood: 060102

Tugev ja praktiline õuepink seljatoega on valmistatud immutatud männipuidust. (45x120mm materjalist). Toode sobitub hästi kokku tootega laud klassik (tootekood 061501).

Laud Classic

Hind: 139€     Tootekood: 061501

Tugev ja praktiline õuelaud on valmistatud immutatud männipuidust. (45x120mm materjalist). Toode sobitub hästi kokku tootega Pink klassik (tootekood 060102).

Komplekt Picnic

Hind: 195€     Tootekood: 060501

Tugev ja praktiline aiamööblikomplekt on valmistatud immutatud männipuidust (45x120mm materjalist). Komplekt koosneb 2 pingist ja 1 lauast. Laud ja pingid on omavahel kokku ühendatud.

Immutatud männipuidust

Immutatud männipuidust tooted on immutatud puidukaitsevahendiga Tanalith E, mille värvus on roheline ja selle tõttu on ka puitmaterjalist osad rohelise värvusega. Immutus teeb materjali vastupidavamaks ilmastikule. Immutatud puit on keskkonnale ja inimesele ohutu. Immutatud puitu võib värvida, seega võib ostja pärast toote soetamist, soovi korral toote puitosad üle värvida.

Siberi lehisest

Miks kasutab LarixFURN oma toodete valmistamiseks just Siberi lehist?

Kuna Siberi lehis on suurepäraste omadustega materjal. Lisaks on lehisel ilus puumuster, mis teeb sellest puuliigist valmistatud tooted ilusaks. Puit pärineb Siberi piirkonnast Venemaalt, kus sirguvatel puudel on eriti karmid kasvutingimused. Just selle tõttu kasvavad puud seal aeglaselt ning on sellest tulenevalt tugevad ja tihedad. Ilmastikukindlust lisavad veelgi lehise kõrge vaigu ja tõrvasisaldus, mille tõttu ei saa vesi puidu pinda sisse imenduda. Sellepärast ei ole võimalik ka Siberi lehisest puitmaterjale lihtsasti värvida. Värv lihtsalt ei imendu puidu sisse. Samuti ei ole mõtet ka puitu keemiliselt töödelda (näiteks immutada), sest puidu looduslik ilmastikukindlus on juba ilma töötlemata parem, kui näiteks immutatud kuusematerjalil.

Toodete piltidest

Tootepildid on illustreeriva tähendusega. Tegelik toote värv võib erineda pildil olevast, kuna valgus pildi tegemise ajal aga ka arvutiekraanid moonutavad värve. Lisaks on puit niiöelda “elus materjal” ning selle puumuster, loomulik värvus, immutusvahendi sisseimamusvõime jms on iga toote puhul unikaalne.

Kuidas osta?

1. Võta ühendust. Tutvu toodete valikuga meie kodulehel või Facebook poes. Helista 5684 1753 või saada e-mail info@unihall.ee oma soovidega. Seejärel selgitame välja tarne- või järeletuleku aja. Soovi korral saad tulla ka kohapeale kaupa vaatama, helista meile 10-15 minutit ette.

2. Tasu kauba eest.  Klient teeb pakkumise alusel tasumise, peale mida vormistame tellimuse ning komplekteerime laos kaubad.

3. Kaup kätte. Lepime kliendiga kokku kauba transpordi või sellele järeletuleku aja!