fbpx

Võta ühendust 5684 1753 | Asume Tehnika 10a, Kuressaare, Saaremaa

 

Asume Tehnika 10a, Kuressaare, Saaremaa

Aiapostid

Immutatud puitpostid

Ümar- ja poolitatud postid sobivad aedade, loomade piirete ja muude asjade ehitamiseks. Postid on töödeldud vesialuselise puidukaitsevahendiga, et suurendada nende vastupidavust ilmastiku suhtes, seetõttu sobivad need kasutamiseks välitingimustes. Immutatud puit kestab kauem ning selleks, et tagada terve ehitise pikem eluiga, soovitame kasutada ka ilmastikukindlaid (roostevabad või Ruspert pinnatöötlusega) kinnitusvahendeid. Puitu on immutatud puidukaitsevahendiga Tanalith E, mille värvus on roheline ja selle tõttu on ka materjal rohelise tooniga. Immutatud puit on keskkonnale ja inimesele ohutu.

Tootevalikus on kolme sorti poste:

Ümarpostid, mis on ühest otsast teravad, teisest lamedad (faasiga). Pikkusega kuni 3m.

Poolitatud postid, mis on piki pooleks lõigatud ümarpostid, mõlemast otsast lamedad (faasiga).

HINNAD JA MÕÕDUD

Kuidas osta?

1. Võta ühendust. Tutvu toodete valikuga meie kodulehel või Facebook poes. Helista 5684 1753 või saada e-mail info@unihall.ee oma soovidega. Seejärel selgitame välja tarne- või järeletuleku aja. Soovi korral saad tulla ka kohapeale kaupa vaatama, helista meile 10-15 minutit ette.

2. Tasu kauba eest.  Klient teeb pakkumise alusel tasumise, peale mida vormistame tellimuse ning komplekteerime laos kaubad.

3. Kaup kätte. Lepime kliendiga kokku kauba transpordi või sellele järeletuleku aja!